85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Wielkanocy 28.04.2024r

 

  1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
  2. W piątek 3 maja uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Święte w kościele w porządku niedzielnym. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post.
  3. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Z racji na przypadającą w pierwszy piątek uroczystość księża udadzą się z posługą do chorych w czwartek 2 maja.
  4. W poniedziałek 13 maja odbędzie się pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Kartki do zapisywania intencji są już wyłożone na ławkach.
  5. Nasza parafia po raz kolejny organizuje dla dzieci półkolonie w terminie 22-27 lipca 2024r. Zapisy pod numerem telefonu umieszczonym na plakacie w gablocie przed kościołem.
  6. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na letnie rekolekcje w Jastarni w dniach 6-13 lipca. Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu zamieszczonym w gablocie przed kościołem.
  7. Szkoła Muzyczna w Bielsku Podlaskim zaprasza na swoje dnie otwarte oraz inne inicjatywy skierowane do mieszkańców naszego miasta. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
  8. Dziękuję wszystkim, którzy składają ofiary na utrzymanie parafii i kościoła.