85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

12 Niedziela Zwykła 25.06.2023r

  1. Zaczęły się wakacje i czas urlopowy. Z racji na urlopy księży oraz różne akcje wakacyjne kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym, czyli do września będzie czynna tylko rano w godzinach 7:30-8:30. W razie pogrzebu prosimy, aby dzwonić bezpośrednio do księży na numer podany na drzwiach kancelarii.
  2. Dzisiaj po mszach św. młodzież z naszego Duszpasterstwa przeprowadza kiermasz ciasta z okazji piątkowego Dnia Ojca. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na ich wyjazd wakacyjny.
  3. Wczoraj w Grabowcu odbyło się już drugie Ognisko Parafialne organizowane przez nasze Bractwo. Wzięło w nim udział ponad 90 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy w najróżniejszy sposób włączyli się w organizację tego wydarzenia, a w szczególny sposób słowa wdzięczności kierujemy do „sztabu organizacyjnego”, który poświęcił wiele czasu i trudu.
  4. W piątek będziemy przeżywać ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
  6. Dzisiaj po mszy św. o g. 12:00 członkowie Kręgu Domowego Kościoła będą uczestniczyli w obrzędzie przyjęcia Chrystusa jako Pana i Zbawiciela.
  7. Dzisiaj po mszy św. o g. 16:00 ostatnie spotkanie Bractwa M.B. z Góry Karmel. Serdecznie zapraszamy.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać.

ZAPOWIEDZI:

Kamil Kawecki, kawaler zam. w Bielsku Podlaskim, par. tut. i Aneta Kruczkowska, panna zam. w Sokółce par. Wniebowzięcia NMP, zap. II

Paweł Krakówko, kawaler zam. Borzymy par. Narodzenia NMP w Ostrożanach i Kinga Szmurło, panna zam. w Bielsku Podlaskim, par. tut. zap. II