85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

Zesłanie Ducha Świętego  23.05.2021r.

 1. Wczoraj grupa 53 dzieci z naszej parafii przystąpiła do I komunii św. Dziękuję Siostrze Zuzannie, pozostałym Siostrom, kapłanom, paniom katechetkom i rodzicom za przygotowanie dzieci i kościoła do tej pięknej uroczystości.
 2. Rodzicom dzieci komunijnych dziękujemy za dar ołtarza: 2 ornaty i 2 stuły. Bóg zapłać!
 3. Nasz kościół wzbogacił się również o nowy pulpit ołtarzowy, który jest darem pani Jadwigi Górskiej. Serdeczne Bóg zapłać!
 4. Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego. W Hryniewiczach Małych odpust o g. 13:00.
 5. Jutro przeżywamy Uroczystość NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej. Msze św. w kościele o g. 7:00, 9:00 i 18:00.
 6. Jutro poświęcenia pól w Stołowaczu o g. 10:00 i w Hryniewiczach Małych o g. 11:00.
 7. We środę Dzień Matki. W swojej modlitwie pamiętajmy o naszych mamach.
 8. W sobotę w katedrze drohiczyńskiej Ksiądz Biskup udzieli święceń kapłańskich czterem diakonom. W modlitwie szczególnie pamiętajmy o ks. diakonie Rafale, który u nas odbywał praktykę.
 9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, zakończenie czasu spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
 • W przyszłą niedzielę w Hryniewiczach Dużych poświęcenie pól o g. 12:00.
 • Również w przyszłą niedzielę po mszach świętych do puszek będą zbierane ofiary na Sanktuarium w Bucławiu na Białorusi, które w ostatnim czasie mocno ucierpiało w pożarze.
 1. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych rekolekcjach oazowych organizowanych w naszej diecezji. Szczegóły na plakacie i u naszych księży wikariuszy. Rekolekcje dla dzieci po VI klasie prowadzi w tym roku nasz ks. Mateusz, a po VII klasie nasz ks. Michał – tym bardziej zapraszamy. Mamy już kilkanaście zgłoszonych osób z naszej parafii, więc łatwiej będzie zdecydować się kolejnym.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać.