85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

12 Niedziela Zwykła  19.06.2022r.

  1. Dzisiaj po mszy św. o g. 12:00 wyrusza wycieczka rowerowa do Sobótki na poświęcenie wody i ognisko. Zapraszamy.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Od poniedziałku do czwartku zapraszamy na g. 18:00 na nieszpory eucharystyczne i procesję. We czwartek poświęcenie ziół i kwiatów oraz błogosławieństwo dzieci.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i zakończenie roku szkolnego. Msza św. w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców o g. 8:00. Z racji na uroczystość nie obowiązuje post.
  4. W sobotę o g. 18:00 w Hryniewiczach Małych msza św. i poświęcenie wody oraz ognisko. Zapraszamy. W niedzielę mszy św. w kaplicy nie będzie.
  5. W przyszłą niedzielę o g. 12:00 msza św. w intencji przedszkola z okazji 10 – lecia „karmelków”. Po mszy św. Warsztaty Terapii Zajęciowej i Przedszkole zapraszają na festyn rodzinny. Szczegóły na plakacie.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pomoc rodzinie, która w pożarze straciła swój dom. Jest to rodzina nauczycielki naszego przedszkola. Również na festynie rodzinnym będzie można wspomóc tę rodzinę.
  7. Parafianom, którzy pielgrzymowali do Włoch dziękujemy za nowy kielich mszalny, który ufundowali dla naszej świątyni.
  8. 9 i 10 września nasza parafia organizuje dwudniową pielgrzymkę na Litwę, do Trok i Wilna. Szczegóły na plakacie, na fb i w zakrystii. Koszt 200 zł. i 80 euro.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!