85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

4 Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023r

  1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, którym przewodniczy ks. Jarosław Olszewski z Żytomierza na Ukrainie. Serdecznie księdza Jarosława witamy w naszej wspólnocie i życzymy mocy Ducha Świętego na trud głoszenia Bożego Słowa w naszej Parafii.
  2. Dzisiaj msza św. w kaplicy będzie odprawiona o g. 18:00, a po niej droga krzyżowa w Hryniewiczach Małych. Drogi krzyżowe o g. 18:00 będą też w Hryniewiczach Dużych, Sobótce i Stołowaczu.
  3. W poniedziałek i wtorek msze święte rekolekcyjne będą odprawione w kościele o g. 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00.
  4. Ofiary składane na tacę we wtorek będą przeznaczone do dyspozycji ks. Rekolekcjonisty.
  5. Z racji imienin, które ks. Patryk obchodził w minionym tygodniu, życzymy Księdzu obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej na długie lata pracy w naszej parafii. Dzisiaj o g. 12:00 zostanie odprawiona msza święta w intencji ks. Patryka.
  6. Od piątku po drodze krzyżowej rozpocznie się nowenna do Jana Pawła II przed rocznicą jego śmierci. W dni poza drogą krzyżową nowenna będzie odprawiana przed mszą świętą. Niech to będzie nasza modlitewna odpowiedź na próby niszczenia autorytetu św. Jana Pawła II.
  7. Pielgrzymów udających się po Wielkanocy do Grecji zapraszam na spotkanie w sobotę (w kościele) po mszy św. wieczornej.
  8. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Moraw i Wiednia, która odbędzie się w terminie 13-17 września. W planie jest przewidziane dwudniowe zwiedzanie Wiednia. Koszt pielgrzymki to 2200 zł i 150 . W cenie są noclegi, wyżywienie, przewodnicy i wejściówki. Dodatkowe informacje na plakacie w gablocie oraz na Facebooku parafii. Zapisy pod numerem tel. podanym na plakacie lub u ks. Patryka.
  9. Do nabycia są baranki wielkanocne Caritas w cenie 10 zł.
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!