85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

XXXII Niedziela zwykła 12.11.2023r

  1. Dzisiaj po mszach św. są zbierane ofiary do puszek na pomoc kościołom prześladowanym.
  2. Również dzisiaj po mszach św. prowadzona jest sprzedaż chryzantem pochodzących z gospodarstwa naszego parafianina i dobrodzieja naszej parafii pana Andrzeja Borowskiego, który z powodu poważnej choroby nie mógł ich sprzedać w okresie świątecznym. Zachęcamy do ich zakupu.
  3. W najbliższy piątek o godz. 19.00 druga już Adoracja ze Słowem Bożym prowadzona w naszym kościele przez alumnów naszego seminarium duchownego w Drohiczynie. Weźmie w niej udział także grupa blisko 60 chłopców, którzy w najbliższy weekend przeżywają u nas swoje kursy animatora i ceremoniarza. Adoracje są otwarte dla wszystkich bez względu na wiek – zachęcamy do tej pięknej modlitwy.
  4. W najbliższą niedzielę 19 listopada po Mszach Świętych o 9, 10.15 i 12.00 dziewczynki z naszej scholii parafialnej organizują kiermasz ciasta. Dochód będzie przeznaczony na organizację wyjazdów dla naszej scholii. Zachęcamy wszystkich do wsparcia.
  5. W niedzielę 19 listopada rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Na pierwsze spotkanie zapraszamy do salek parafialnych na godzinę 17:00.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!