85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

28 Niedziela Zwykła 10.10.2021r

 1. Dzisiaj po mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. We środę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Od g. 17:30 będą odczytywane intencje, w których będzie sprawowana msza św. o g. 18:00 (kartki do zapisywania intencji są wyłożone na ławkach). Po mszy św. procesja różańcowa przejdzie ulicami miasta do pomnika
  św. Jana Pawła II przy Bazylice.
 3. Przed mszą świętą i procesją fatimską ministranci będą rozprowadzali lampiony z wizerunkiem Matki Bożej Szkaplerznej i naszego kościoła. Chcemy, aby procesja była pięknie rozświetlona. Dochód z tej sprzedaży jest przeznaczony na organizację wakacyjnego wyjazdu ministrantów.
 4. We czwartek w Dniu Edukacji Narodowej modlimy się w intencji nauczycieli i wychowawców.
 5. W piątek będziemy gościli w naszej parafii alumnów naszego Seminarium Duchownego, którzy razem z naszą młodzieżą poprowadzą comiesięczną adorację o g. 19:00. Piątek jest też dniem Dziecka Utraconego zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji rodziców, którzy stracili swoje dzieci, na mszę św. o g. 18:00 i na adorację o g.19:00.
 6. Od piątku do niedzieli będziemy gościli w naszej parafii 22 chłopców z terenu naszej diecezji, którzy rozpoczną swój kurs ceremoniarza, który będzie trwał do maja, jeden weekend w miesiącu. W tym czasie będą mieli u nas wykłady, ćwiczenia praktyczne, a także będą uczestniczyli w życiu duchowym i duszpasterskim naszej parafii.
 7. W najbliższą niedzielę odbędzie się spotkanie Bractwa Matki Bożej z Góry Karmel Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Bractwa na Mszę Świętą o godz. 16, a po niej na spotkanie do salki parafialnej.
 8. W niedziele 17 i 24 października Warsztaty Terapii Zajęciowej organizują przy kościele kiermasz stroików nagrobnych.
 9. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, na których piszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. Modlimy się za nich w listopadzie. Są także wypominki roczne, które odczytujemy przez cały rok i odprawiamy Msze święte w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00. Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, za które dziękujemy. Przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną (od 60 zł) za które również dziękujemy.
 10. W zakrystii są do nabycia znicze Caritas w cenie 7 zł.
 11. Dziękuję wszystkim rodzinom i osobom za ofiary składane na prace
  w kościele i utrzymanie parafii. Bóg zapłać!