85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

       28 Niedziela Zwykła  09.10.2022r.

  1. We czwartek Nabożeństwo Fatimskie. Od 17:30 odczytanie intencji mszalnych (kartki są wyłożone w kościele), o godz. 18:00 msza św. i procesja różańcowa ulicami miasta do pomnika św. Jana Pawła II przy Bazylice.
  2. W piątek Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w intencji nauczycieli i wychowawców.
  3. W sobotę obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. Msza święta w intencji rodzin, które straciły swoje dzieci będzie odprawiona o g. 18.00.
  4. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, na których piszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. Modlimy się za nich w listopadzie. Są także wypominki roczne, które odczytujemy przez cały rok i odprawiamy Msze święte w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00. Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, za które dziękujemy. Przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną (od 70 zł) za które również dziękujemy.
  6. Caritas rozprowadza znicze nagrobne w cenie 9 zł.
  7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Grecji proszę o wpłatę pierwszej raty w wysokości 1000 zł. do 20 października.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!