85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

Trójcy Świętej 30.05.2021r

  1. Dzisiaj po mszach świętych do puszek są zbierane ofiary na Sanktuarium w Bucławiu na Białorusi, które w ostatnim czasie mocno ucierpiało w pożarze.
  2. W poniedziałek zakończenie nabożeństw majowych. We wtorek rozpoczynają się nabożeństwa czerwcowe.
  3. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o godz.: 7.00 i 9.00. Nie ma Mszy świętej o godz. 10.15, 12.00 i 16:00. Główna Msza święta wszystkich bielskich parafii odbędzie się o godzinie 10.00 przy Bazylice. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Biskup Piotr Sawczuk. Po niej wyruszy procesja ulicami miasta. Prosimy o udekorowanie domów, przyozdobienie kapliczek i krzyży. Na tę Uroczystość powinny być udekorowane wszystkie domy w całym mieście, niezależnie od trasy procesji. Jest to zewnętrzny wyraz naszej wiary. Dzieci komunijne przychodzą w strojach komunijnych. Zapraszamy ministrantów, lektorów, Bractwo Matki Bożej, Służbę Papieską, noszących chorągwie, poduszki, inne paramenty liturgiczne.
  4. W oktawie Bożego Ciała, od piątku (z wyjątkiem niedzieli), będą odprawiane Nieszpory Eucharystyczne z Procesją. Nieszpory i nabożeństwo czerwcowe będą połączone z mszą świętą o g. 18:00.
  5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. W piątek jest dyspensa od postu.
  6. W sobotę od g. 21:00 do niedzieli g. 8:00 w parafii Miłosierdzia Bożego odbędzie się czuwanie róż różańcowych i Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
  7. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na letnie rekolekcje w Jastarni od 10 do 17 lipca. Szczegóły w zakrystii.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!