85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

7 Niedziela Zwykła 20.02.2022r

  1. W naszej parafii jest organizowana dwudniowa pielgrzymka autokarowa Kraków – Kalwaria Zebrzydowska – Wadowice w terminie 6-7 maja 2022 roku. W planie jest zwiedzanie Krakowa, nawiedzenie łaskami słynącego sanktuarium maryjnego i modlitwa na „drużkach maryjnych” w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz wizyta w muzeum św. Jana Pawła II w Wadowicach. Koszt pielgrzymki to 400 zł. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Patryka. Serdecznie zapraszamy
  2. W niedzielę 27 lutego po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Obecność obowiązkowa.
  3. W niedzielę nasza schola dziecięca „Karmelki” wraz z rodzicami organizuje ostatkowy kiermasz ciasta po każdej Mszy Świętej. Dochód przeznaczony będzie na organizację wyjazdu wakacyjnego dla scholi. Zachęcamy wszystkich do wsparcia!
  4. Poszukujemy sponsora na zakup stołu do ping-ponga do naszych salek parafialnych. Mamy już piłkarzyki i bilard, ale z racji, że ciągle przybywa nam dzieci, które spędzają czas w salkach, chcemy dać im kolejną atrakcję. Gdyby ktoś chciał wesprzeć taką inicjatywę (w całości lub nawet w jakiejś części) – prosimy zgłaszać się do ks. Mateusza.