85 730 31 34

INTENCJE

INTENCJE

INTENCJE

Intencje mszalne (17-23.01.2022 r.)

  GODZ. INTENCJA
Poniedziałek

17/01

 

6:30 + Wiera Różańska (greg.)
6:30 + Zofia (26 r.), Bolesław (9 r.), Hieronim, Zdzisław, Kazimierz, Jan, Józef
7:00 + Władysław Ostaszewski – of. Uczestnicy Pogrzebu
7:00 + Tadeusz Piotrowski – of. Uczestnicy Pogrzebu
18:00 W intencji dzieci i młodzieży; o Boże bł. I potrzebne łaski – of. Ruch Rodzin Nazaretańskich
Wtorek

18/01

 

6:30 + Wiera Różańska (greg.)
6:30 + Dawid Wróblewski – of Aneta Jeglińska z rodziną
7:00 + Tadeusz Piotrowski – of. Uczestnicy Pogrzebu
7:00 + Piotr, Helena, Sergiusz
18:00 + Adela, Andrzej, Witold Mazur, Genowefa, Tadeusz I Wojciech Paproccy
Środa

19/01

 

6:30 + Antoni Dajnowski – of. Uczestnicy Pogrzebu
6:30 + Wincenty Niewiński
7:00 + Wiera Różańska (greg.)
7:00 + ks. Witold Hryniewicki
18:00 Dziękczynno-błagalna za dzieci i wnuki oraz za rodzinę syna
Czwartek

20/01

6:30 + Marek Daniluk – of. Uczestnicy Pogrzebu
6:30 + Anna Jezierska (18 r.) zm. z r. Jezierskich, Koczewskich i Bobrusów
7:00 +  Wojciech Wardecki – of. Uczestnicy Pogrzebu
7:00 +  Irena Bosiacka – of. Uczestnicy Pogrzebu
18:00 + Wiera Różańska (greg.)
Piątek

21/01

 

6:30 O łaskę nawrócenia Dominika
6:30 + Barbara Profiruk (12 r.) i zm. z rodziny; Regina, Mikołaj, Genowefa, Wiktor
7:00 + Wiera Różańska (greg.)
7:00 + Leokadia Sawoniuk
18:00 + Tadeusz Łobasiuk (30 dz.) – of. Uczestnicy Pogrzebu
18:00 Dziękczynno-błagalna w 32 r. ślubu Małgorzaty i Janusza
Sobota

22/01

6:30 + Eugeniusz Wróblewski – of. Uczestnicy Pogrzebu
6:30 Dziękczynno-błagalna w 11 r. urodzin Marii i 66 r. urodzin Stanisława
7:00 + Wiera Różańska (greg.)
7:00 + Grażyna Sacharzewska (4 r.)
18:00 + Jan Lewczuk (30 dz.)
18:00 + Emilia, Józef Twarowscy
18:00 + Alina Podgórska – of. Uczestnicy Pogrzebu

III
NIEDZIELA ZWYKŁA

23/01

7:00 + Stanisław i Zofia Ptaszyńscy i zm. z r. Ptaszyńskich i Oksztulskich
7:00 + Jadwiga Bańkowska ( 1r.), Walentyna i Mieczysław Bańkowscy
9:00 + Regina Bolesta (22 r.), Stanisław Bolesta (20 r.)
10:15 + Antoni Popławski (15 r.), Teresa, Krystyna i Antoni Zimnoch, Andrzej, Wacław
10:15 + Edward Dobrogowski (10 r.)
12:00 + Wiera Różańska (greg.)
12:00 + Julian Szymański (1 r.)
16:00 + Jan Berg – of. Odnowa w Duchu Świętym „Dobry Pasterz”
Kaplica 9:00 + Antoni Hryniewicki – of. Uczestnicy Pogrzebu

 

Kliknij w tytuł aby wyświetlić Intencje.

Polecamy