85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

3 Niedziela Wielkanocna 23.04.2023r

  1. Wczoraj odbył się w Bielskim Domu Kultury Diecezjalny Przegląd Chórów Parafialnych „Niepokalana”, organizowany przez naszą parafię. Pierwsze miejsce zajął nasz chór parafialny, któremu serdecznie gratulujemy. Dziękujemy też organizatorom – członkom Bractwa MB z Góry Karmel, Radzie Parafialnej, duszpasterstwu młodzieży. Szczególne podziękowanie składamy ks. Patrykowi, który był głównym koordynatorem tego przedsięwzięcia.
  2. W minionym tygodniu zakończyła się parafialna pielgrzymka do Grecji, śladami św. Pawła Apostoła. Pielgrzymom dziękuję za dar dla naszego kościoła, którym będzie nowa zielona kapa liturgiczna (została zamówiona). W intencji pielgrzymów zostanie odprawiona msza św. 15 października o g. 12:00.
  3. We środę o 18:40 spotkanie komunijne.
  4. We czwartek o g. 17:00 spowiedź przed bierzmowaniem.
  5. W sobotę o g. 15:00 Ks. Biskup udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  6. Nasza parafia w dniach od 13 do 19 lutego 2024 roku organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Koszt: 5300zł + 200 USD. Zapisy w zakrystii.
  7. Trwają też zapisy na autokarową pielgrzymkę do Wiednia i Moraw we wrześniu.
  8. W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi pragniemy poinformować, że w kościele i na terenie parafii nie będzie żadnych aktywności politycznych (banery, plakaty, ogłoszenia czy spotkania). Gdyby pojawiły się jakieś materiały wyborcze bez naszej wiedzy będą natychmiast usuwane. W tej kwestii zdajemy się na mądrość i poczucie odpowiedzialności za naszą ojczyznę naszych parafian.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła.