85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj po mszy św. o g. 12:00 spotkanie dzieci komunijnych z konferencją dla rodziców.
  2. Również dzisiaj zapraszamy dzieci na g. 18:00 na specjalną drogę krzyżową w plenerze ( zabieramy ze sobą lampiony lub latarki). Początek w drogi krzyżowej w kościele.
  3. We czwartek Zwiastowanie Pańskie. Msze święte o g. 7:00, 9:00 i 18:00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  4. W piątek zapraszamy na nocną drogę krzyżową. Początek w Hryniewiczach Małych o g. 19:00 . Ze względów sanitarnych nie będzie mszy świętej, tylko wspólne rozpoczęcie drogi krzyżowej. Wyruszamy na drogę krzyżową w grupach 5-cio osobowych. Do wyboru będą dwie trasy 16 lub 10 kilometrów. Każda grupa otrzyma mapkę i rozważania. Prosimy o zabranie latarek , odblasków lub kamizelki odblaskowej. Drogę krzyżową odprawiamy w milczeniu. Po przybyciu do kościoła będzie możliwa adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta.
  5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na dekoracje i kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy niedzielę palmową. Przed mszami będzie można nabyć palmy zrobione własnoręcznie przez naszych ministrantów. Zebrane przez nich pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego, który miejmy nadzieję będzie możliwy do zorganizowania. Zachęcamy do wsparcia naszych ministrantów!
  7. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii chorych, którzy chcieliby przystąpić do sakramentów świętych przed Wielkanocą.
  8. W związku z trwającą wciąż epidemią odwołujemy ostatecznie tegoroczną kolędę. Gdyby jednak ktoś chciał indywidualnie zaprosić księdza na poświęcenie mieszkania do można się w tej sprawie zgłosić do zakrystii.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać.