85 730 31 34

Ogłoszenia  Parafialne  

33 Niedziela Zwykła 18.11.2018r

  1. Dziękuję ks. profesorowi Zenonowi Czumajowi za wspólną modlitwę i wygłoszone Słowo Boże, a wszystkim obecnym na mszy świętej za ofiary złożone na Seminarium Duchowne w Drohiczynie.
  2. We czwartek wspomnienie św. Cecylii, patronki chórów kościelnych. Msza święta w intencji naszego chóru zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o g. 10:15.
  3. Za tydzień w niedzielę, obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla wszechświata, kończącą rok liturgiczny. Na sumie zostaną poświecone opłatki na stoły wigilijne.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o g. 16:00, rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński, na który zapraszamy wszystkich chętnych.
  5. Kolejny raz Caritas Diecezji Drohiczyńskiej organizuje akcję „Od serca”. Za tydzień będą rozdawane ekologiczne torby, które wypełniamy artykułami spożywczymi i środkami czystości i przynosimy w kolejną niedzielę 2 grudnia. Produkty będą przekazane za pośrednictwem Caritas osobom potrzebującym.
  6. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o g. 9:00.
  7. Nasza Parafii od dzisiaj ma nową stronę internetową. Adres nowej strony to karmelbielsk.pl Stara strona jest nieaktywna.
  8. Dziękujemy kolejnym Rodzinom za ofiary złożone na prowadzone prace. W tym tygodniu jedna rodzina złożyła 200 zł , jedna 70zł. Bóg zapłać.