85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

6 Niedziela Zwykła 12.02.2023r

  1. Dzisiaj po mszach świętych są zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. Wczoraj odbył się drugi Parafialny Bar Charytatywny, w którym wzięło udział ponad 150 osób. Dziękujemy organizatorom i sponsorom balu oraz jego uczestnikom za zorganizowanie tego wydarzenia. Szczegółowe podziękowania zamieszczone będą na Facebooku parafialnym.
  3. Również wczoraj odbył się w Węgrowie diecezjalny turniej ministrancki w piłce nożnej, w którym wzięło udział 350 ministrantów. W najmłodszej kategorii wiekowej nasi ministranci zdobyli pierwsze miejsce i będą reprezentować naszą diecezję na rozgrywkach ogólnopolskich w Gnieźnie. W swojej kategorii wiekowej najlepszym strzelcem turnieju został nasz ministrant Dawid Fiedorowicz, a najlepszym zawodnikiem turnieju został również nasz ministrant Szymon Żero. Serdecznie gratulujemy.
  4. Od czwartku w Muzeum Obojga Narodów będzie można oglądać wystawę poświęconą osobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszko. Zapraszamy do zwiedzania.
  5. W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii będzie po mszach świętych sprzedawała pączki na zakończenie karnawału.
  6. Również w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  7. W związku z wchodzącą niedługo w życie nową ustawą o cmentarzach nasza parafia zleciła firmie eCmentarze dokonania inwentaryzacji naszego cmentarza. Po jej zakończeniu każdy grób będzie posiadał swój numer dzięki któremu będzie można łatwo go zlokalizować na specjalnej mapie. Będzie też można odnaleźć go w internecie wraz ze zdjęciem i opisem dotyczącym osób w nim pochowanych i aktualnym statusem grobu. W ciągu najbliższych 2 miesięcy przedstawiciel firmy zrobi zdjęcia grobu i całego cmentarza przy pomocy drona.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!