85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne.

3 Niedziela Wielkanocna 05.05.2019r.

  1. Dzisiaj kończy swoją praktykę duszpasterską w naszej parafii ks. diakon Mateusz Gołoś. Pragnę ks. Diakonowi serdecznie podziękować za piękną pracę z ministrantami, scholą i całą służbą liturgiczną. Dziękuję za pracę na katechezie, wygłoszone kazania i wspólną modlitwę. Szczególnie pragnę podziękować za pięknie przygotowane Triduum Paschalne. Życzymy ks. Diakonowi obfitości Bożych łask na drodze kapłańskiego
  2. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
  3. Od 8 maja rozpoczyna się peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego w domach jednorodzinnych przy ulicy Ogrodowej. Harmonogram jest wywieszony w gablocie.
  4. W poniedziałek, 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. O godz. 17.30 odczytywanie intencji (kartki są wyłożone w kościele), o godz. 18.00. Msza św. i procesja ulicami miasta (do pomnika Jana Pawła II przy Bazylice). Zapraszamy Bractwo Matki Bożej z Góry Karmel, biel procesyjną, ministrantów, scholę, chór, Służbę Papieską, wspólnoty parafialne i wszystkich mieszkańców Bielska Podlaskiego).
  5. Zwolniło się jedno miejsce na pielgrzymkę do Hiszpanii i Francji (w tym do Lourdes) w terminie od 19 do 26 września. Chętnych zapraszamy.
  6. W minionym tygodniu zamontowaliśmy nowy witraż na prezbiterium przedstawiający symbol Ducha Świętego. Dziękuję wszystkim, którzy swoimi ofiarami wsparli tę pracę. W przygotowaniu są kolejne witraże.