85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

Wielkanoc  21.04.2019r.

  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt. Niech blask prawdy o Zmartwychwstaniu Pana rozświetla wszelkie mroki codzienności, a wiara w nowe życie napełnia Wasze  serca radością i pokojem. Zdrowych, radosnych świąt. Alleluja!!!
  2. Dzisiaj- w Pierwszy dzień świąt Msze św. : 6.00- Rezurekcja, następnie o godz. 10.15 i 12.00. Nie ma Mszy św. o godz. 9.00, 16:00 i w kaplicy.
  3. Wszystkim Instytucjom i Osobom Prywatnym dziękujemy za życzenia świąteczne skierowane pod adresem naszej parafii.
  4. Dziękujemy wszystkim , którzy pomagali przy urządzaniu Bożego Grobu i dekoracji: S. Magdalii i wszystkim osobom i wspólnotom parafialnym.
  5. Dziękujemy Chórowi z Siostrą Ewą na czele za piękne śpiewy podczas całego Triduum Paschalnego.  Dziękujemy Scholi młodzieżowej, Scholi Dziecięcej, Lektorom, ministrantom, całej bieli procesyjnej, Bractwu, Siostrze  Zuzannie, Paniom Katechetkom i wszystkim  zatroskanym o przebieg uroczystości.
  6. Dziękuję Księżom za posługę w konfesjonale w czasie całego wielkiego postu a zwłaszcza w ostatnim tygodniu. Bóg zapłać za zaangażowanie w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego. Dziękuję ks. Diakonowi Mateuszowi za przygotowanie służby liturgicznej i zadbanie o piękny przebieg Triduum Paschalnego.
  7. Jutro drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Ofiary składane jutro na tacę będą przeznaczone na KUL.
  8. W następną niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.
  9. W piątek – ze względu na oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.