85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

1 Niedziela Adwentu 27.11.2022r.

 1. Dzisiaj po mszach świętych są zbierane ofiary do puszek na pomoc pracownicy naszego przedszkola, której dom ucierpiał w pożarze.
 2. Dziękuję za dary żywnościowe, które przynosimy dzisiaj do kościoła dla potrzebujących.
 3. We środę obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła, patrona naszego  ks.  Andrzeja. Już dzisiaj składamy             ks. Andrzejowi życzenia Bożej opieki i błogosławieństwa, opieki Maryi i Świętego Patrona. Dziękujemy też za codzienną posługę w naszej wspólnocie parafialnej.
 4. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent. Roraty przez cały adwent będą odprawiane w środy o g. 6:15 (z wyjątkiem środy w rekolekcje) i soboty o godz. 18.00. Poranne roraty są dużym wyzwaniem zwłaszcza dla dzieci, dlatego po roratach zapraszamy wszystkie dzieci do salek na poczęstunek – będą pączki, bułeczki i ciepła herbata. Dzieci przynoszą wykonane przez siebie serca z napisanym dobrym uczynkiem. Na roratach losowanie figurki Matki Bożej. Na roraty przychodzimy z lampionami.
 5. Opłatki na stoły wigilijne można nabyć w zakrystii.
 6. Caritas rozprowadza świece wigilijne po 20zł. i 10zł. oraz kalendarze adwentowe po 15 zł. W zakrystii można też nabyć sianko na stół wigilijny, przygotowane przez naszą młodzież.
 7. Rekolekcje adwentowe i czterdziestogodzinne nabożeństwo w naszej parafii będą trwały od 6 do 8 grudnia. Poprowadzi je ks. Grzegorz Herman. Rekolekcyjne Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.
 8. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.
 9. W zakrystii przyjmujemy zgłoszenia chorych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty św. przed Bożym Narodzeniem.
 10. W najbliższą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 11. Dziękuję za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!