85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

5 Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2023r

  1. Od poniedziałku do środy w kościele będzie czyszczona i impregnowana posadzka marmurowa. W tych dniach kościół będzie otwarty tylko na czas mszy świętych i nowenny. Nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu o g. 17:00. W środę nie będzie wieczorem drogi krzyżowej dla dzieci.
  2. W środę od godz. 8:30 do 13:00 odbędą się rekolekcje szkolne (z drogą krzyżową).
  3. W najbliższy piątek 31 marca odbędzie się  nocna droga krzyżowa z Hryniewicz Małych do Karmelu. Do wyboru trasa krótsza 10 km i dłuższa 16 km. Trasy będą oznaczone, a każdy otrzyma na starcie mapkę i rozważania. Prosimy o zabranie latarek i kamizelek odblaskowych. Z racji, że maszerujemy w maksymalnie 10-osobowych grupach, wypuszczanie grup od 18 do 21. W kościele od 19 do północy będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź dla tych, którzy przyjdą z trasy, ale także dla tych, którzy z różnych racji nie mogą iść, a chcą spędzić wieczór i noc na modlitwie.
  4. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca.
  5. Za tydzień niedziela palmowa. Tak jak w ubiegłym roku, nasi ministranci będą przed wszystkimi mszami rozprowadzać zrobione przez siebie palmy. Zachęcamy wszystkich, aby kupując taką palmę wsparli naszych ministrantów.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywamy 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Parafia Dziekańska zaprasza na wspólną modlitwę przy pomniku św. Jana Pawła II o godz. 14:00. O godzinie 15:00 w Bielskim Domu Kultury odbędzie się koncert ku czci Polaka Papieża w wykonaniu chóru Polskiej Pieśni Narodowej.
  7. Do nabycia są baranki wielkanocne Caritas w cenie 10 zł.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!