85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

25 Niedziela Zwykła 20.09.2020r

 

  1. W miniony piątek odbył się pogrzeb ks. Arkadiusza Tymoszuka, który w latach 2011-2015 był wikariuszem w naszej parafii. Grupa naszych parafian uczestniczyła w ceremonii pogrzebowej. Wszystkich zachęcamy do modlitwy za zmarłego kapłana, za którego będą w najbliższych miesiącach odprawiane msze święte w naszym kościele (w tym tygodniu we środę i czwartek).
  2. Dzisiaj po mszy świętej zbierane są ofiary do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  3. Z racji imienin Mateusza i ks. Michała życzymy naszym kapłanom obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.
  4. We wtorek rozpoczynamy nowennę do św. Teresy od Dzieciątka Jezus przed odpustem ku Jej czci. Na Mszach wieczornych kapłani będą w krótkich homiliach przybliżali postać i myśl tej niezwykłej świętej.
  5. Dzisiaj mieliśmy okazję wysłuchać kilku słów ks. Mateusza na temat Domowego Kościoła. Za tydzień będziemy zaś gościć rodziny z tego ruchu, które będą dzieliły się swoim świadectwem wiary. Po każdej Mszy Świętej będzie można także obejrzeć przed kościołem specjalną wystawę oraz porozmawiać z naszymi gośćmi. O godz. 17.00 w salkach odbędzie się spotkanie przy kawie i herbacie dla wszystkich zainteresowanych Domowym Kościołem.
  6. Przypominamy wszystkim uczestnikom liturgii o obowiązku zakładania maseczek.
  7. Władze gminne proszą o przypomnienie rolnikom o trwającym obowiązkowym spisie rolnym (szczegóły na plakacie i w ulotkach).
  8. Dziękujemy wszystkim rodzinom i osobom za ofiary składane na prace w kościele. Bóg zapłać!