85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

     29 Niedziela Zwykła  16.10.2022r.

  1. Dzisiaj przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszek zbierane po mszach świętych przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W związku z chorobą jednego z księży naszej diecezji Ks. Biskup z dniem 31 października przenosi naszego ks. Michała do pracy w Łochowie.     Michała pożegnamy w ostatnią niedzielę miesiąca.
  3. W tym roku w ramach budżetu obywatelskiego w Bielsku Podlaskim można głosować na katolicki projekt pod nazwą „diecezjalny Festiwal Chórów Parafialnych – Niepokalana”. Jest to projekt nr 3 na liście. Głosowanie odbywa się w dniach 17-23 października w formie tradycyjnej w budynku urzędu miasta, na parterze, pokój nr 15, w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w formie internetowej na stronie bielskpodlaski.budzet-obywatelski.org informacje te podane są  również na plakacie wywieszonym w gablocie. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na ten projekt oraz zmobilizowania swoich rodzin do głosowania. To bardzo ważne, żeby w naszym mieście były również promowane takie inicjatywy związane z naszą wiarą i z życiem Kościoła katolickiego.
  4. Za tydzień w niedzielę po mszy o 16:00 odbędzie się spotkanie Bractwa Matki Bożej z Góry Karmel. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny. Taca będzie przeznaczona na Fundusz Misyjny.
  6. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, na których piszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. Modlimy się za nich w listopadzie. Są także wypominki roczne, które odczytujemy przez cały rok i odprawiamy Msze święte w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00. Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, za które dziękujemy. Przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną (od 70 zł) za które również dziękujemy.
  7. Caritas rozprowadza znicze nagrobne w cenie 9 zł.
  8. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Grecji proszę o wpłatę pierwszej raty w wysokości 1000 zł. do 20 października.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!