85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

6 Niedziela Wielkanocna 14.05.2023r

 1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
 2. We czwartek o g. 18:30 sprzątanie kościoła przed I komunią świętą.
 3. W piątek o g. 16:30 spowiedź dzieci przed komunią świętą.
 4. W sobotę grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I komunii. Pamiętajmy o tych dzieciach w modlitwie aby było to dla nich głębokie przeżycie duchowe.
 5. Od piątku rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W najbliższą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej organizowany przez ministrantów kiermasz kremówek. Dochód będzie przeznaczony na ich wyjazd wakacyjny.
 8. W przyszła niedzielę o g. 11:00 poświęcenie pól w Hryniewiczach Dużych. Po mszy św. o g. 16:00 spotkanie Bractwa Matki Bożej.
 9. Serdecznie zapraszamy na kolejne już Ognisko Parafialne organizowane przez członków Bractwa Matki Bożej z Góry Karmel, które odbędzie się 24 czerwca w Grabowcu. W tamtym roku cieszyło się ono sporym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy uczynić je naszą tradycja i wpisać w całość rocznych przedsięwzięć. W koszt, który wynosi 95 zł/os wliczone jest wynajęcie miejsca, catering oraz dobra zabawa, którą zapewni w tym roku pochodzący z Białegostoku Janusz Wodzirej. Zapisy pod numerami telefonów zawartymi na plakacie i Facebooku Parafii, oraz w zakrystii bezpośrednio u ks. Patryka.
 • Rozpoczęły się zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku 8-15 lat, które odbędą się w terminie 24-29 lipca. W planie wyjazdy i dużo atrakcji na miejscu. Szczegóły na plakatach i na Facebooku parafii. Zapisy pod numerami telefonów umieszczonymi na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
 • Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać.