85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

 Niedziela Zmartwychwstania 12.04.2020r

  1. Chrystus Zmartwychwstał! Wszystkim parafianom życzymy, byśmy złączeni ze Zmartwychwstałym pokonali wszelkie zło, z którym się zmagamy na co dzień. Z Nim walczymy z epidemią, ale i z tym co zagraża naszemu zbawieniu. Niech nadzieja ostatecznego zwycięstwa przenika nas i daje radość świętowania pomimo fizycznego oddalenia. Z nadzieją czekamy też na wasz powrót do świątyni i codziennego życia.
  2. Dzisiaj w Niedzielę Zmartwychwstanie msze święte o g. 10:15 i 12:00. W Poniedziałek Wielkanocny msze święte w porządku niedzielnym, nie ma tylko mszy św. o g. 16:00.
  3. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez osiem dni . Z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień obchodzimy niedzielę Miłosierdzia. Przygotowujemy się do tego święta odmawiając codziennie Nowennę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy poprzez naszą stronę internetową, na której możemy oglądać na żywo relacje z mszy świętych i nabożeństw.
  6. Dziękujemy wszystkim za duchowe i materialne wsparcie naszej parafii w tych trudnych dniach. Dziękuję też kapłanom, siostrom zakonnym i służbie liturgicznej za przygotowanie Triduum Paschalnego. Szczególne podziękowania składam ks. Mateuszowi i wspierającej go młodzieży za przygotowanie tak wielu ciekawych materiałów i relacji zamieszczonych w internecie. Niech wszystkim za wszelkie dobro Bóg wynagrodzi i błogosławi.