85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

28 Niedziela Zwykła 11.10.2020r

 1. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi ks. Bogdan. Z tej okazji składamy Dostojnemu Solenizantowi najserdeczniejsze życzenia zdrowia błogosławieństwa Bożego i wszelkich potrzebnych w życiu łask oraz opieki Matki Najświętszej.
 2. Dzisiaj po mszach świętych są zbierane ofiary do puszek na Fundację Stypendialną Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 3. Przypominamy wszystkim uczestnikom liturgii o obowiązku noszenia maseczek.
 4. We wtorek 13 października zakończenie Nabożeństw Fatimskich. O godz. 17:30 czytanie intencji, kartki do napisania intencji zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej są wyłożone na ławkach. Msza św. o godz. 18.00. Po mszy św. procesja wokół kościoła.
 5. W sobotę zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych w auli przedszkola o g. 19:00. Temat: Płodność – Boża koncepcja czy antykoncepcja?
 6. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny. Ofiary na tacę są przeznaczone na misje. Po mszy św. o g. 12:00 Mali Misjonarze przedstawią inscenizację misyjną. Zbiorą też ofiary do puszki na działalność swego koła.
 7. 18 i 25 października Warsztaty Terapii Zajęciowej organizują po mszach o g. 9:00, 10:15 i 12:00 Kiermasz Stroików Nagrobnych.
 8. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe, na których piszemy imiona i nazwiska naszych bliskich zmarłych. Modlimy się za nich w listopadzie. Są także wypominki roczne, które odczytujemy przez cały rok i odprawiamy Msze święte w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 9.00. Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, za które dziękujemy. Przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną (ok. 60zł) za które również dziękujemy.
 9. Jak co roku Caritas rozprowadza znicze w cenie 5zł.. Można je nabyć w zakrystii i przed kościołem. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.
 10. 23 października w piątek przychodnia „LEKO” organizuje badania USG różnych narządów oraz echo serca. Szczegóły na plakacie.
 11. Dziękujemy wszystkim rodzinom i osobom za ofiary składane na prace w kościele. Bóg zapłać!