85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

32 Niedziela Zwykła 07.11.2021r

 1. Dzisiaj modlimy się i wspieramy materialnie nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie. Miło nam poinformować parafian, że do Seminarium zgłosił się i rozpoczął naukę na pierwszym roku studiów nasz parafianin Łukasz Hryniewicki. Wspierajmy Jego drogę do kapłaństwa naszą modlitwą.
 2. Dzisiaj różaniec za zmarłych na cmentarzu o g. 15:00. Jutro zakończenie oktawy Wszystkich Świętych i ostatni różaniec na cmentarzu o g. 18:50.
 3. Codziennie modlimy się w wypominkach przed mszą św. wieczorną. W pierwsze niedziele miesiąca odprawiamy mszę św. o g. 9:00 za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach.
 4. We czwartek Święto Niepodległości. Msze św. o g. 7:00, 9:00 i 10:15 ( w intencji Ojczyzny).
 5. W najbliższy weekend w naszej parafii kolejny kurs ceremoniarza, a w sobotę diecezjalny kurs lektorski. Będziemy u nas gościć łącznie 60 ministrantów i lektorów z całej diecezji.
 6. W piątek o 19.00 kolejna adoracja prowadzona przez młodzież. Zapraszamy do wspólnego trwania na modltwie.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Na ten cel będą zbierane ofiary do Puszek.
 8. W niedzielę 21 listopada rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Na pierwsze spotkanie zapraszamy do salek parafialnych na godzinę 17:00.
 9. W związku ze wzrostem zachorowań przypominamy o obowiązku zasłania ust i nosa wewnątrz kościoła.
 • Dzisiaj nasi ministranci prowadzą przed kościołem mały kiermasz. Można u nich kupić po raz pierwszy nasze parafialne kalendarze na 2022 r. wykonane przez ks. Mateusza. Są one duże, kolorowe, pełne zdjęć z różnych akcji duszpasterskich w naszej parafii. Są w nich zaznaczone daty rekolekcji, adoracji, katechez, odpustów, poświęceń pól i wiele innych. Oprócz tego można u ministrantów zakupić flagę narodową, papieską i maryjną oraz specjalny album poświęcony kard. Wyszyńskiemu i jego wizytom na Podlasiu. Zebrane przez ministrantów ofiary będą przeznaczone na ich wyjazd wakacyjny. Nasza parafia ma największe grono ministrantów w całej diecezji! Zachęcamy do ich wsparcia i wyrażenia im wdzięczności za służbę i zaangażowanie.
 • Dziękuję za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!