85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

2 Niedziela Adwentu 05.12.2021r.

 1. Dzisiaj po mszach świętych zbierane są ofiary do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 2. Również dzisiaj zapraszamy serdecznie na kiermasz mikołajkowy organizowany przez naszych ministrantów i młodzież z naszego duszpasterstwa. Po wszystkich Mszach można kupić domowe ciasto upieczone przez rodziców ministrantów, a także kartki świąteczne wykonane przez utalentowanych ludzi z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Białegostoku i sianko na stół wigilijny. Ofiary oczywiście są przeznaczone na wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży z Duszpasterstwa.
 3. Od poniedziałku do środy w naszej parafii będą trwały rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Bogdan Kryński proboszcz z Baranowicz na Białorusi. Rekolekcyjne Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.
 4. We środę (ostatni dzień rekolekcji) Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone do dyspozycji Księdza Rekolekcjonisty. Na Mszy świętej o godz. 18 poświęcenie medalików dla dzieci pierwszokomunijnych.
 5. Roraty w tym tygodniu w środę i sobotę o g. 18:00.
 6. W piątek o godz. 19 kolejna Adoracja prowadzona przez młodzież. Serdecznie zapraszamy.
 7. Od piątku do niedzieli w naszej parafii kolejny już kurs ceremoniarza i kurs lektorski. Zapraszamy na wieczorne Msze w piątek i w sobotę, by razem trwać na modlitwie.
 8. Serdecznie zapraszamy na charytatywny Walentynkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 12 lutego 2022 r., organizowany przez naszych parafian z Bractwa Matki Bożej z Góry Karmel. Zaproszeni są wszyscy chętni. Koszt tego balu to 220 zł/os. Dodatkowe informacje na plakacie oraz stronie Facebook parafii. Zapisy pod numerami zawartymi na plakacie lub bezpośrednio w zakrystii u ks. Patryka, którego można pytać o dodatkowe informacje dotyczące tego przedsięwzięcia. Serdecznie zapraszamy.
 9. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o g. 12:00 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
 10. W pierwszy i drugi dzień świąt, jeśli sytuacja na to pozwoli, dzieci i młodzież wyruszą z kolędą po naszej parafii. Ministranci z księdzem Mateuszem, mali misjonarze z ks. Michałem i młodzież z ks. Patrykiem. Każdy kto chciałby przyjąć kolędników proszony jest o zgłoszenie się do zakrystii – łatwiej nam będzie podzielić i zaplanować trasę. Kolędników można zaprosić do środka albo przyjąć ich przed domem czy mieszkaniem – tak, żeby każdy czuł się bezpiecznie.
 11. Dziękuję za ofiary złożone na utrzymanie parafii i kościoła. Bóg zapłać!