85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

 23 Niedziela Zwykła 05.09.2021r

 1. Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy dożynki parafialne. Msza św. dziękczynna za plony
  o g. 12:00. Po mszy świętej festyn rodzinny w ogrodach parafialnych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Dzisiaj po mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek na pomoc w budowie kaplicy w Korczewie.
 3. We środę święto Narodzenia NMP. Msze święte w naszym kościele o g. 7:00, 9:00 i 18:00. Na mszach św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
 4. We czwartek w salce parafialnej o 18:40 odbędzie się spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Jest ono obowiązkowe, gdyż będzie połączone z rozdaniem indeksów i podzieleniem na grupy.
 5. Cieszymy się, że w piątek na próbie chóru parafialnego pojawiło się sporo nowych osób. Zaproszenie jest nadal aktualne. Czekamy w piątek o 19 w salkach na wszystkich, którzy chcą włączyć się w to piękne i ważne dzieło.
 6. W tym tygodniu po pandemicznej przerwie chcemy reaktywować nasze grupy młodzieżowe, dlatego też w najbliższy piątek zapraszamy młodzież w wieku od 8 klasy wzwyż na 18:40 do salek na spotkanie duszpasterstwa młodzieży. Zaproszeni są wszyscy chętni, a szczególnie młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. W sobotę natomiast na 16:00 zapraszamy do salek wszystkich, którzy swoim talentem chcieliby włączyć się w modlitwę, na spotkanie scholii młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy
 7. W sobotę spotkania grup dziecięcych nadal według zmienionego porządku: ministranci i kandydaci o 9.30, schola dziecięca o 10.45, mali misjonarze o 12:00.
 8. W sobotę dożynki diecezjalne w Ciechanowcu. Początek o g. 10:00.
 9. W niedzielę dożynki w Rybołach o g. 10:00.
 10. Za tydzień będziemy przeżywać beatyfikację Sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Z tej racji w sobotę o 17.20 zapraszamy wspólnoty różańcowe i wszystkich parafian na modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny z rozważaniami kard. Wyszyńskiego.
 11. W następną niedzielę na Mszy o godz. 12.00 poświęcenie tornistrów dla wszystkich chętnych dzieci. Każde dziecko z tornistrem otrzyma parafialny gadżet-niespodziankę.
 12. W poniedziałek 13 września zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Kartki do zapisania intencji mszalnej są wyłożone w kościele.
 13. Dziękuję wszystkim rodzinom i osobom za ofiary składane na prace w kościele i utrzymanie parafii. Bóg zapłać!