85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

27 Niedziela Zwykła 04.10.2020r

  1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na WSD w Drohiczynie, Ojcu Duchownemu Ks. Dariuszowi Kucharkowi i alumnowi Piotrowi za wspólną modlitwę i głoszone Słowo Boże.
  2. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie z okazji miesiąca poświęconego różańcowi. W tym roku należy wykonać różaniec – dowolna techniką i z dowolnych materiałów. Gotowe różańce przynosimy do zakrystii do końca miesiąca.
  3. W środę przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00.
    Po Mszy zapraszamy wszystkich członków Kół Różańcowych na spotkanie w salce parafialnej.
  4. W następną niedzielę o godz. 12 Msza Święta w intencji Przedszkola Karmelki. W tym roku te Msze (raz w miesiącu) będą odbywały się w zmienionej formule. O 11.45 zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu i modlitwy w kościele. W trakcie samej Mszy, przed czytaniami, wszystkie dzieci pod opieką pań wychowawczyń, siostry i księdza będą przechodzić do Sali teatralnej przedszkola na swoją katechezę przygotowaną specjalnie dla nich. W tym czasie rodzice będą mogli w kościele posłuchać spokojniej Słowa Bożego i pomodlić się. Dzieci wracają do kościoła po kazaniu i dalej normalnie uczestniczą we Mszy Świętej z rodzicami.
  5. Za tydzień ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na Caritas. Po mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Są już do odebrania zdjęcia i film z pierwszej komunii. Rodziców prosimy o zgłaszanie się do fotografa.
  7. Dziękujemy wszystkim rodzinom i osobom za ofiary składane na prace w kościele. Bóg zapłać!