85 730 31 34

 

  1. Rozpoczął się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie są odprawiane o godz. 17:15, w niedziele po Mszy św. o godz. 10:15. i o godz. 15:30. Różaniec dla dzieci we wtorki i piątki.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W czwartek wspomnienie NMP Różańcowej – święto patronalne Wspólnot Żywego Różańca. W czasie Mszy świętej nastąpi odnowienie zobowiązań Róż Różańcowych, dlatego też serdecznie zapraszamy na tę Mszę wszystkich członków Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  4. Rozpoczynamy nasze biblijne spotkania. Po powakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie studentów, ale nie tylko, w sobotę na 19:00 do salki parafialnej przy Karmelu. Forma tych spotkań pozostaje taka sama jak w tamtym roku i będzie bazowała na rozważaniu Pisma Świętego. W tym modlitewnym przedsięwzięciu będziemy współpracować z Bazyliką, dlatego też będą się one odbywały na zmianę, raz w Karmelu a raz w Bazylice. Tegoroczną tematyką będą przypowieści biblijne. O dodatkowe informacje proszę pytać ks. Patryka.
  5. W dniach od 20 do 26 kwietnia 2022r planowana jest pielgrzymka samolotowa do Włoch. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
  6. Dziękuję wszystkim rodzinom i osobom za ofiary składane na prace
    w kościele i utrzymanie parafii. Bóg zapłać!