85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

1 Niedziela Adwentu. 01.12. 2019r.

 1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.
 2. Dziękuję za dary żywnościowe, które przynosimy dzisiaj do kościoła dla potrzebujących.
 3. Dzisiaj rozpoczynamy adwent. Roraty przez cały adwent będą odprawiane w środy i soboty o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy z lampionami.
 4. Dzieci zapraszamy do udziału w adwentowym konkursie na lampion adwentowy. Rozstrzygnięcie na ostatnich roratach.
 5. Opłatki na stoły wigilijne można nabyć przed kościołem lub w zakrystii. Caritas rozprowadza świece wigilijne. Można je nabyć  w  zakrystii w cenie 7, 12 i 17 złotych.
 6. Rekolekcje adwentowe i czterdziestogodzinne nabożeństwo w naszej parafii będą trwały od 7 do 9 grudnia (sobota – poniedziałek). Poprowadzi je ks. Marcin Gołębiewski Dyrektor Diecezjalnego Centrum Informacji. Rekolekcyjne Msze święte w sobotę i poniedziałek o godz. 9.00, 12.00, 16.00, 18.00. Spowiedź w sobotę i poniedziałek.  Wystawienie Najświętszego Sakramentu  i adoracja z racji czterdziestogodzinnego nabożeństwa, po Mszy św. o godz. 9.00 i po południu od godz. 15. W poniedziałek (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP), w ostatnim dniu rekolekcji, ofiary składane na tacę będą przeznaczone dla ks. Rekolekcjonisty jako podziękowanie.
 7. W sobotę o g. 19:00 kolejna katecheza dla dorosłych w sali budynku poklasztornego. Serdecznie zapraszamy.
 8. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.
 9. W przyszłą niedzielę poświęcenie książeczek dzieci komunijnych na mszy św. o g.12:00 . Po mszy św. spotkanie z rodzicami.
 10. W zakrystii przyjmujemy zgłoszenia chorych, którzy chcieliby przyjąć sakramenty św. przed Bożym Narodzeniem.
 11. Dziękujemy kolejnym Rodzinom za ofiary złożone na prowadzone prace – w tym tygodniu jedna rodzina 200zł. Bóg zapłać!