85 730 31 34

Ogłoszenia Parafialne

23 Niedziela Zwykła 08.09.2019r

 1. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ks. Radosław. Życzymy księdzu bł. Bożego, wielu łask i opieki Matki Bożej w życiu kapłańskim i osobistym. Szczęść Boże!
 2. Dziękuję Akcji Katolickiej, Przedszkolu Karmelki i wszystkim osobom, które przygotowały piknik parafialny w ubiegłą niedzielę.
 3. Dziękuję państwu Piotrowi i Monice Hryniewickim z rodziną z Hryniewicz Dużych za wykonanie wieńca dożynkowego i reprezentowanie naszej parafii na dożynkach diecezjalnych w Wyszkach.
 4. W sobotę o g. 16:00 zapraszam na spotkanie pielgrzymów udających się do Barcelony i Lourdes. Jeśli ktoś nie może przybyć proszę zgłosić się po informacje indywidualnie.
 5. W piątek Nabożeństwo Fatimskie.  O godz. 17.30 odczytywanie intencji (kartki są wyłożone w kościele), o godz. 18.00. Msza św. i procesja różańcowa. Serdecznie zapraszamy.
 6. W sobotę w święto Podwyższenia Krzyża Świętego zapraszamy do włączenia się w akcję „Polska pod krzyżem” poprzez wspólną modlitwę różańcową o g. 17:00 w naszym kościele.
 7. W sobotę rozpoczynamy w parafii cykl katechez dla dorosłych. Spotkanie rozpocznie się o g. 19:00 w salkach katechetycznych. Zapraszamy członków wszystkich wspólnot parafialnych, rodziców i wszystkich chętnych. Temat pierwszego spotkania Bóg – nie – do pojęcia( Szczegóły na plakacie).
 8. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania (młodzież klas VIII). Obecność obowiązkowa.
 9. W najbliższą niedzielę przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji są zbierane ofiary do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
 10. W przyszłą niedzielę o g. 10:00 dożynki w Rybołach.
 11. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o g. 12:00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.
 12. Zakończyliśmy malowanie wnętrza kościoła. Dziękuję ekipie pana Waleriana Niewińskiego za wykonaną pracę, a wszystkim parafianom za złożone ofiary.
 13. Dziękuję za ofiary na prowadzone prace w parafii: jedna rodzina złożyła  100zł. Bóg zapłać!